Współpraca

Z przyjemnością podejmiemy się każdej współpracy, która będzie wartościowa dla naszych Czytelników. Prowadzimy ten portal dla nich, a nie dla siebie, więc wszystkie nasze działania muszą wpisywać się w naszą misję. Jak ona brzmi?

Sprawić, aby wszyscy dorośli Polacy inwestowali swoje oszczędności odpowiedzialnie i racjonalnie uzbrojeni w najlepszą wiedzę, narzędzia i umiejętności.

Brzmi jak misja niemożliwa? Mamy odmienne zdanie i jesteśmy pewni, że uda się ją osiągnąć. Żeby było to jednak możliwe, musimy trzymać się pewnych z góry określonych zasad współpracy. Przede wszystkim nigdy nie będziemy polecać żadnej usługi albo produktu finansowo-inwestycyjnego, który nie będzie w pełni transparentny. Mamy dobrą rynkową reputację, wysoki poziom zaufania wśród naszych Czytelników i po prostu nie lubimy ściemy. Zwłaszcza w tak delikatnej kwestii, jak finanse. Poza tym zdecydowanie nie byłoby to działanie zgodne z naszą misją. Na rynku finansowym jest masa dobrych rozwiązań oraz uczciwych produktów, które są warte polecenia, tłumaczenia i promocji. W takie chętnie się zaangażujemy.

Jesteśmy jedynym portalem w Polsce, gdzie merytoryka jest łączona ze zrozumiałym dla każdego przekazem w luźniejszej formie. Nasz zespół posiada liczne licencje i certyfikaty potwierdzające wiedzę finansową (licencje Maklera Papierów Wartościowych, licencje Doradcy Inwestycyjnego, czy certyfikaty CFA lub CIIA), doświadczenie w pracy w największych instytucjach finansowych i doradczych w Polsce, a co najważniejsze bogate praktyczne doświadczenie rynkowe.

STATYSTYKI PORTALU DNA RYNKÓW

Portal DNA Rynków w liczbach (stan na 08.2021)

1. Ponad 40 tysięcy użytkowników miesięcznie na stronie (średnia z ostatnich kroczących 18 miesięcy)
2. Ponad 9,4 tysiąca obserwujących na portalu Facebook
3. Ponad 8,8 tysiąca subskrybentów kanału na YouTube
4. Ponad 3,5 tysiąca obserwujących profil na portalu LinkedIn
5. Ponad 5 tysięcy subskrybentów Newslettera
6. Ponad 2,6 tysiąca obserwujących na Twitterze

Program DNA Rynków istnieje od 2010 roku, jednak dopiero z początkiem 2020 roku przybrał formę rozbudowanego serwisu obecnego w polskim Internecie. Wtedy to z kanału na YouTube podsumowującego najważniejsze gospodarcze wydarzenia tygodnia stał się portalem w obecnej formie i zaczął zyskiwać szybko rosnącą popularność.

W 2014 roku wygraliśmy również w jedynym do tej pory konkursie portalu Money.pl tytuł Ekonomicznego Bloga Roku.

KIM SĄ CZYTELNICY DNA RYNKÓW?

Nasze materiały przeznaczone są dla każdego, kto wykazuje zainteresowanie inwestowaniem, gospodarką oraz efektywnym oszczędzaniem własnych pieniędzy. Dlatego też treści, które prezentujemy, pomimo tego, że niekiedy wydają się trudne merytorycznie, to za każdym razem przedstawiane są w prosty i przystępny sposób. Chcemy, żeby niezależnie od poziomu wiedzy ekonomicznej, każdy kto trafi na nasz portal, był w stanie ze zrozumieniem zgłębić interesujący go temat.

Najliczniejszą grupą odbiorców obecnie na portalu są mężczyźni w grupie wiekowej 20-45 lat, z większych miejscowości, którzy prowadzą aktywne życie zawodowe. Struktura naszych użytkowników zgodnie z danymi z Google Analitics prezentuje się następująco:

JAK MOŻEMY WSPÓŁPRACOWAĆ?

PROMOCJA TWOJEJ FIRMY LUB PRODUKTU

Zajmiemy się zwiększeniem świadomości o twojej firmie lub oferowanym przez nią produkcie. Dopasujemy formę przekazu do takiej, która najbardziej odpowiada twoim potrzebom. Jakie są możliwości?
1. Artykuł lub cykl artykułów na portalu;
2. Nagranie filmu, serii filmów lub wywiadu na portalu YouTube;
3. Kampania promująca w obrębie naszych social mediów;

W przypadku takiej promocji mamy również kilka zasad, których bezwzględnie przestrzegamy:

1. Współpraca z nami nigdy nie jest współpracą incognito. Czytelnicy za każdym razem informowani są o tym, że przygotowany materiał został opłacony.

2. Możemy wspólnie ustalić formułę, koncepcję oraz ramowy plan lub konspekt materiału, ale treść jest przygotowywana zawsze przez nasz zespół. Nie interesuje nas republikowanie treści przygotowanych przez zewnętrzne osoby.

3. Zawsze otrzymasz od nas materiał do merytorycznej weryfikacji. Będziemy się z Tobą konsultować, żeby wszystkie przedstawione zagadnienia były jak najlepiej zrozumiane przez Czytelnika i nie wprowadzały go w błąd. Niemniej jednak nie możesz mieć wpływu na naszą osobistą opinię i ingerować w ocenę, jaką przedstawiamy w materiale. Jeśli twój produkt lub usługa nam się nie spodoba, to po prostu nie będziemy współpracować.

Przykłady wybranych współpracy realizowanych w tym zakresie znajdziesz poniżej:

SZKOLENIA FIRMOWE NA ŻYWO LUB ONLINE ORAZ WYSTĄPIENIA NA KONFERENCJACH

Możemy dla twoich pracowników lub klientów przygotować dedykowane szkolenie z zakresu inwestowania, ekonomii, finansów osobistych oraz rozsądnego i bezpiecznego korzystania z różnych instrumentów finansowych. Nasze doświadczenie trenerskie to kilka tysięcy godzin szkoleń i ponad 12 tysięcy przeszkolonych osób.

Rodzaj i formę wystąpienia zawsze dostosowujemy do grupy odbiorców. Każde szkolenie, czy wystąpienie możemy poprowadzić w języku polskim lub angielskim. Opracowaliśmy również specjalną warsztatową grę inwestycyjną, która przybliża uczestnikom funkcjonowanie gospodarek i giełdy. Podejmują oni w jej trakcie decyzje inwestycyjne na bazie różnych wydarzeń w specjalnie symulowanym środowisku, wzajemnie ze sobą rywalizując.

Listy referencyjne od wybranych firm, z którymi mieliśmy okazję współpracować w tym zakresie, znajdziesz w kolejnej sekcji.

RAPORTY I ANALIZY RYNKOWE

Mamy naprawdę doświadczony zespół analityczny, który łączy kompleksowy research, doświadczenie projektowe firm wielkiej czwórki i wiedzę z zakresu gospodarki i finansów. Możemy przygotować dla Ciebie rozbudowane opracowanie z zakresu otoczenia makroekonomicznego, walutowego, finansowego lub rynkowego, w jakim się znajdujesz, lub możesz znaleźć wraz z zaleceniami dalszego postępowania.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który planuje przyszłość swojej firmy dalej niż na kilka miesięcy do przodu, to wiedza o otoczeniu, w jakim przyjdzie Ci działać jest niezwykle ważna. Potrzebujesz wiedzieć jak zachować może się rynek walutowy, nieruchomości lub surowców? Może planujesz wejść na nowy rynek i potrzebujesz wiedzy o tamtejszym otoczeniu? Może z kolei wdrażasz właśnie w firmie szereg programów inwestycyjnych, finansowych lub emerytalnych? Jesteśmy w stanie pomóc Ci rozwiązać te problemy.

Listy referencyjne od wybranych firm, z którymi mieliśmy okazję współpracować w tym zakresie, znajdziesz w kolejnej sekcji.

Z KIM DO TEJ PORY PRACOWALIŚMY?

Do tej pory mieliśmy przyjemność współpracować z następującymi firmami:

 • Beta Securities Poland
 • BGŻ BNP Paribas
 • Expander Advisors
 • Finax
 • Ipopema TFI
 • Idea Bank
 • Capgemini
 • Grupa ENERIS
 • Social Estate
 • Realfinance Polska
 • Stowarzyszenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego
 • Shoper
 • LionBiznes.Net

Poniżej znajdziesz listy referencyjne z wybranych działań z 2020 roku

Z JAKIM KOSZTEM WIĄŻE SIĘ WSPÓŁPRACA?

Zawsze staramy się dopasować zakres działań pod każdego klienta, dlatego każdą współpracę wyceniamy indywidualnie. Dopuszczane przez nas modele działania to zarówno wynagrodzenie stałe, jak i wynagrodzenie za osiągnięty sukces (leady / sprzedaż). Skontaktuj się z nami, a razem ustalimy jaka formuła będzie najbardziej efektywna.

KONTAKT

Skontaktuj się z nami wysyłając maila z tematem: „Współpraca” na adres: biuro@dnarynkow.pl. Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 48 godzin.