Zarządzaj swoimi inwestycjami razem z DNA Rynków

Dołącz do jedynego w Polsce portalu o finansach i inwestowaniu tworzonego przez osoby z wieloletnią praktyką, wiedzą i doświadczeniem!

Kliknij i dołącz do Strefy Premium DNA Rynków

Dzięki Strefie Premium DNA zyskujesz

  • Regularne cotygodniowe podsumowania rynków i sytuacji;
  • Udział w webinarach „Strategiczny Poniedziałek” organizowanych dwa razy w miesiącu;
  • Dostęp do licznych analiz spółek polskich oraz zagranicznych, a także analiz całych sektorów;
  • Regularnie rozbudowywaną bazę wiedzy o inwestowaniu, z której dowiesz się m.in. „Jak rozliczyć zagraniczne dywidendy?”, „Jakie są możliwości optymalizacji podatku od zysków kapitałowych?”, „Jak wybrać fundusz inwestycyjny?”, itp.
  • Dostęp do zamkniętej grupy komunikacyjnej na portalu Facebook (start od października 2021).

Co o Strefie Premium mówią jej użytkownicy?

Zacząłem „podglądać” strategie DNA we wrześniu 2020 i jestem mega zadowolony ze swoich wyników. Wiadomo, że czasem nie trafi się idealnie w punkt, ale sam na pewno nie odważyłbym się na takie inwestycje bez odpowiedniego researchu.

Sławek D.

Innych dostępów nie potrzebuję. W DNA mam gotowe pomysły z analizami, a jak czegoś nie zrozumiem, to pytam mailem i… dostaję konkret odpowiedzi! Z takim zaangażowaniem się jeszcze nie spotkałem 🙂

Paweł B.

Strategiczne poniedziałki są najlepsze. Masa wiedzy i edukacyjnych fragmentów na przyszłość do wykorzystania przez każdego inwestora.

Marek S.

Robicie naprawdę świetną robotę, tak trzymać. Analizy spółek są w końcu pisane przez kogoś tak, że każdy bez finansowego wykształcenia jest w stanie je zrozumieć i wykorzystać.

Piotr K.

Panowie inwestują własną gotówkę i dzielą się tym dlaczego podejmują takie, a nie inne decyzje. Nie lubię działań na wirtualnych portfelach i potem trąbienia o sukcesie. Tu tego nie ma. Jeśli decyzja jest kiepska, to są konsekwencje i to mi się podoba.

Paweł N.

Nikt inny nie ma takiej odwagi żeby inwestować publicznie tak duży kapitał i to jeszcze globalnie. Czapki z głów!

Marta W.

Najczęściej zadawane pytania

Czy korzystanie z portalu DNA Rynków kosztuje?
Treści publikowane na portalu DNA Rynków są częściowo otwarte i dostępne dla każdego, a częściowo zamknięte wyłącznie dla posiadaczy konta Premium. Każdemu inwestorowi polecamy dołączyć do Strefy Premium i przekonać przez pierwszy kwartał, jak wyglądają nasze działania. Ponad 96% użytkowników decyduje sie później na zostanie z nami na dłużej, więc myślimy, że zdecydowanie warto.
Czy mogę zrezygnować z subskrypcji w każdej chwili?
Tak. W każdej chwili za pomocą swojego panelu użytkownika możesz zrezygnować z dalszej subskrypcji Strefy Premum DNA Rynków.
Czy jeśli zrezygnuję z subskrypcji podczas trwania aktywnego okresu dalej będę miał dostęp do Strefy Premium?
Tak. Twoja opłata jest opłatą „z góry”. Nawet jeśli zrezygnujesz z dalszej subskrypcji tego samego dnia, to Twój dostęp będzie aktywny do czasu wygaśnięcia subskrypcji.
Czy mogę od razu wykupić dostęp na dłużej niż kwartał?
Na razie jedynym dostępnym okresem jest subksrypcja kwartalna. W przyszłości planujemy również wprowadzić subskrypcję roczną.
Jak otrzymać fakturę VAT za zakup?
Aby otrzymać fakturę za zakup Strefy Premium musisz podczas rejestracji wypełnić pole „Dane do faktury: FIRMA / NIP”. Jeśli masz już konto i chcesz zacząć otrzymywać faktury VAT wystarczy, że wypełnisz te same pole w swoim panelu użytkownika.
Czy dane mojej karty kredytowej są bezpieczne?
Oczywiście! Nie są one przechowywane na naszych serwerach. Firma procesujące wszystkie płatności to Stripe i jest to jedyny podmiot przechowujący dane Twojej karty płatniczej.
Jakie są możliwe metody płatności?
Obecnie jedyną metodą płatności za dostęp do Strefy Premium DNA jest karta płatnicza. Akceptujemy karty praktycznie wszystkich istotnych wydawców

Dołącz do Strefy Premium DNA

Jeśli uzyskałeś od specjalny kupon obniżający cenę dołączenia do naszej Strefy Premium – wpisz go w polu poniżej. Pełna lista wszystkich obecnie obowiązujących promocji znajduje się na stronie: Strefa Premium DNA Rynków – aktualne promocje.

Jeśli miałbyś jakiekolwiek problemy z dołączeniem do nas pamiętaj, że zawsze możesz skontaktować się z nami poprzez stronę kontaktową lub adres email: admin@dnarynkow.pl

Strefa Premium DNA
Tylko 29 zł miesięcznie!

Dołącz do ponad 200 innych inwestorów!

Subskrypcja rozliczana jest kwartalnie i zostanie automatyczne przedłużona po trzech miesiącach.

Możesz w każdej chwili zrezygnować z automatycznego odnawiania subskrypcji.

Poznaj wszystkie korzyści Strefy Premium DNA
Dzienne test